Huzurevi Yaşlı Bakım merkezimiz İzmir Platin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak 2019 yılı nisan ayında 69 kapasite ile İzmir ilinde faaliyete başlamıştır.29 yatak hastane tipi olup kendi ihtiyaçlarını göremeyen felçli,yatalak ve destek cihazlarına bağlı olan yaşlı ve hastalarımıza hizmet vermektedir. İzmir de huzurevi ve yaşlı bakım merkezi denince akla ilk gelen tesislerden biri olmayı hedefleyen kurumumuz huzurevi ve yaşlı bakım konseptini evinizde huzur ve konfor ile birleştirdi. Huzurevimizde  siz değerli yaşlı misafirlerimizi kendi evlerindeymiş gibi rahat ve huzur içinde hizmet sunuyoruz. Ege’nin incisi İzmir de huzurevi ve yaşlı bakım merkezi denince akla ilk huzurevi Platin Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezidir. 

İzmir Bornova Merkezimiz
Konusunda Uzman Kadro

40 yatak kendi ihtiyacını görebilen sağlıklı yaşlılarımıza ve sakinlerimize hizmet vermektedir. Huzur evi Yaşlı Bakım merkezi yaşlı bakımı yaşlı evi sakinlerimiz sürekli hemşire ve doktor kontrolünde nöröloji hekimi desteğinde güvenli bir yaşam sürdürmektedir. Huzurevi ve yaşlı bakım merkezi sağlık ve teknik kadromuz konusunda uzman sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Haftanın belli zamanları sosyal etkinliklerle aynı zamanda sakinlerimizin güzel ve hoş zaman geçirmelerini sağlamaktadır. Eğer güvenli ve sosyal bir yer istiyorsanız adresiniz izmir platin huzurevi ve yaşlı bakım merkezi.

Huzurevi Yaşlı Bakım merkezimiz izmir Eğitimli konusunda uzman sertifikalı sağlıkçı kadrosuyla siz yaşlı ve huzurevi sakinlerimize hizmet sunmaktadır.

Huzurevimiz Bornova, Konak, Çiğli, Karşıyaka, Bayraklı gibi Ege’nin incisi İZMİR ilinin ilçelerinde yaklaşık 10 yıllık sektör tecrübesiyle hizmet vermektedir. Merkezimizde siz yaşlı, bakıma muhtaç, yatalak ve huzurevimizde konaklayan misafirlerimizin özel günlerinde onları değerli hissettirecek süprizler yapılamaktadır.

Siz değerli yaşlı misafirlerimizin konforunu düşünen yaşlı bakımevi ve huzurevimiz iç mimarisiyle konforunuz odak nokta olarak belirlenmiş olup gerekli tüm önlemler de alınarak dizayn edilmiştir.

Konum olarak İzmir merkezde bulunan merkezimiz sağlık kuruluşlarına çok yakın mesafede olup ucuz huzurevi, lüks huzurevi arayan yaşlı misafirlerimizin aklına gelen ilk adres olmaktan onur duymaktadır.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz