Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimiz

Huzurevi ve yaşlı bakım hizmetleri izmir tesisimizde Huzurevi ve Yaşlı bakımı konusunda deneyimli kadromuzla birlikte misafirlerimizin ev yaşantılarını devam ettirmek ve aile sıcaklığını yaşatmak için kaliteli hizmet sunmak temel prensibimizdir. İzmir huzurevleri ve yaşlı bakım merkezleri içinde bize düşen görev profesyonel bakım hizmetimizin yanında aile sıcaklığını vermek, onlara yakın olmak, hak ettikleri sevgi ve saygıyı göstermektir.

Huzurevi
Yaşlı bakım Merkezi

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde Sunduğumuz Hizmetler...

Alzheimer-Demans

Alzheimer hastalığı demansın en sık görülen tipidir. Genelde hafif hafıza kaybıyla başlayan ve ilerleyen bir seyir izler. Hastalığın başında anahtarlarını kaybeden ya da kapıyı kapatmayı unutan yakınlarınız zararsız olarak görülebilir. Ancak, hastalık orta ve son aşamalara doğru ilerledikçe hafıza kaybı daha kötüleşir ve tehlikeli durumlara yol açabilir.

Yaşlı Bakımı

Platin huzurevi ve yaşlı bakım merkezi, tüm şube ekiplerini, medikal alandaki bilgi ve tecrübesi ile oluşturmuştur. Kurumlarımızda; alanında uzman doktorlar, hemşireler, sosyal hizmet uzmanları ve bakım görevlileri tarafından saat ve gün sınırı olmaksızın 7/24 hizmet sunulur. Siz yaşlı misafirlerimiz için odalarımız hastane konspti ile birleştirilmiştir.

Yoğun Bakım Sonrası

Yoğun bakım ünitesindeki ağır tedavi sürecinden sonra kurumlarımıza gelen konuklarımız için, tedaviyi yürüten doktorun verdiği bilgiler ve reçeteler ışığında, 7/24 prensibiyle hizmet vermekteyiz.Platin huzurevi ve yaşlı bakım merkezi olarak konusunda uzman sağlık kadromuz sizlere daimi hizmet ve sağlık kontrolü için merkezimizdedirler.

Fizik Tedavi Hizmeti

Huzurevi ve yaşlı bakım hizmetleri izmir merkezimizde Ameliyat ya da tedavi sonrası özel bakıma ihtiyacı olan vaka sayısı azımsanmayacak kadar fazladır. Hastane hekimleri tarafından yapılan fizik tedavi programı, Kurumlarımızdaki uzman doktorların düzenli kontrolleri ile fizyoterapistlerimiz tarafından yaptırılır. Uzman ekiplerimizin hizmetinizdedir.

Psikolojik Destek

Geçirilen hastalıklar ve ameliyatlar, iyileşme dönemi ve yaşlanma süreci önemli zihinsel sağlık sorunlarını ortaya çıkarmaktadır. Günlük hayatı yaşarken görülen değişimler, sevilen bir yakının kaybı, yaşa bağlı olarak davranışsal ve bilişsel bozuklukların görülmeye başlanması ile psikolojik destek için duyulan ihtiyaç artmaktadır.

Palyatif Bakım

Huzurevi ve yaşlı bakım hizmetleri izmir merkezimizde Palyatif bakım ünitemizde, yaşadıkları hastalıklar nedeni ile tam olarak iyileşemeyen ya da yaşam sonunda desteğe ihtiyacı olan hastalara hizmet vermekteyiz. Bu hizmeti verirken ana amacımız, hastanın acısını minimuma indirirken yaşam kalitesini arttırmaktır.

Huzurevi ve Yaşlı bakım hizmetleri izmir merkezimizde "7 gün 24 saat konusunda deneyimli uzman kadromuz ile siz değerli yaşlılarımıza her türlü ihtiyaclarınızda profesyonelce destek oluyoruz. Her zaman yanınızdayız. "
Kurum Doktorumuz